Genel HaberlerManşet

Şanlı çifti aynı sezonda 2. Avrupa Kupasını kazandı

Anadolu Efes’te forma giyen Sertaç Şanlı ile evli olan deneyimli voleybolcu Ece Hocaoğlu Şanlı, aynı sezonda evlerine iki Avrupa Kupası getirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Sezon ortasına Yeşilyurt  forması giyerek Türkiye’de voleybol oynamaya geri dönen Ece Hocaoğlu Şanlı, takımı ile birlikte CEV Challenge Cup’ı kazandı.

Eşi Sertaç Şanlı’nın da Anadolu Efes takımı ile birlikte deavm eden EuroLeague maçlarından şampiyonlukla ayrılacaklarına olan inancını dile getiren deneyimli voleybolcu, 30 Mayıs Pazar akşamı kazanılan Final maçı ile ailenin ikinci Avrupa Kupası da gelmiş oldu.

 

 

 

 

 

SERTAÇ’LA GURUR DUYUYORUM

4 Mayıs 2021 tarihinde sitemizde yayınlanan bir söyleşide aşağıdaki ifadeleri kullanan Ece Hocaoğlu Şanlı, bir anlamda eşinin ve Anadolu Efes’in şampiyonluğunun habercisi olmuş:

‘Sertaç’la gurur duyuyorum. Hayatını her zaman profesyonel yaşayan, her ne olursa olsun çalışmaktan vazgeçmeyen, pes etmeyen, güçlü bir yapısı var. Ben inanıyorum ki bu sene hak ettikleri kupaları alacaklar. Sertaç kariyeri boyunca her sene üstüne koyarak ilerlediği için şu an bulunduğu konum sürpriz olmadı. Hedefleri(miz) daha da yüksek. Her koşulda, her zaman onun yanındayım ve en büyük destekçisiyim.’

Ece Hocaoğlu Şanlı’nın 4 Mayıs 2021 tarihli söyleşisinin tamamı için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu