ErkeklerGenel Haberler

Solhan Spor’un Geleceğe Yatırımı: Solhanlı gençler

TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubu’nun iddialı ekiplerinde Solhan Spor, bu sezon kadrosunda beş Solhanlı gence yer vererek gelecek için önemli bir yatırımı da beraberinde gerçekleştiriyor.

Okul sporlarında Solhan Yatılı Bölge Okulu, Solhan Meslek Lisesi, Solhan Lisesi ve Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi takımları ile yıllarca şampiyonluk ve finallere ambargo koyan Solhan, şüphesiz voleybolun belki de en çok sevildiği ve ilgi gördüğü ilçelerimizin başında geliyor.

Bu sezon sezon son anda kurulan Yönetim Kurulu ve son anlarda atağa geçilen transferle yine adından söz ettirmeyi başartan yeşil beyazlıların Efeler Ligi yolunda mücadele edecek kadrosunda Solhanlı gençler Ahmet Numan Çalışkan, Kadircan İşeri, Nur Muhammed İlbaş, Murat Yılmaz ve İkbal Taha Doğu bir önceki sene tribünde izledikleri ağabeyleri aynı formanın başarısı için ter dökecekler.

İkisi Solhan İmam Hatip Lisesi, biri Sabiha Bahçıvan Anadolu Lisesi, biri TVF Spor Lisesi ve biri de Solhan Yatılı Bölge Okulu kökenli olan gençlere başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu