Genel HaberlerManşet

VAD Youtube Kanalı Yayında…

Voleybol antrenörlerinin mesleki gelişimine katkı sunmak hedefiyle faaliyetlerini sürdüren Voleybol Antrenörleri Derneği (VAD), pandemi döneminde etkinliklerine online platformlarda devam ediyor.
Zoom uygulaması üzerinden düzenlediği seminerler ile bugüne kadar yaklaşık 600 antrenöre ulaşan VAD’ın seminerleri, derneğin YouTube kanalı üzerinden de takip edilebiliyor.
Türk voleybolunun gelişiminde antrenör eğitiminin büyük önem taşıdığına dikkat çeken Voleybol Antrenörleri Derneği (VAD) Başkanı Bülent Meriç, pandemi sonrasında da bu seminerlere devam edeceklerini söyledi.

1989 yılında kurulan Voleybol Antrenörleri Derneği (VAD), geçen yıl seçilen yeni yönetim kurulu ile birlikte çalışmalarına hız kazandırdı. Türk voleyboluna ve antrenörlerin mesleki gelişimlerine katkı sunmayı hedefleyen dernek, pandemi döneminde de çalışmalarını dijital ortamda sürdürüyor.

Bülent Meriç: Salonlardan uzak kalsak da Türk voleybolu için bir araya gelmeye devam ediyoruz

Voleybol antrenörlerinin eğitimine büyük önem verdiklerini söyleyen VAD Başkanı Bülent Meriç, “Pandemi döneminde salonlarımızdan uzak kalınca, Türk voleybolu ve antrenörlerimiz için çalışmalarımızı dijital ortama taşımaya karar verdik. Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirdiğimiz seminerler ile bugüne kadar yaklaşık 600 antrenörümüze ulaştık. Şimdi bu seminerlerimizi YouTube kanalımıza da yükledik. Pandemi dönemi sonrasında da seminer, eğitim ve söyleşilerimize devam edeceğiz. Tüm antrenörlerimizi kanalımıza abone olarak derneğimize destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

Voleybol Antrenörler Derneği’nin YouTube kanalında, Eczacıbaşı Antrenörü Marco Aurelio Motta’nın altyapı üzerine verdiği dört söyleşi ile Fenerbahçe Baş Antrenörü Zoran Terzic’in “Üst Düzey Kadın Takımlarında Blok Tekniği” söyleşisi izlenebiliyor. Dernek tüm seminer ve etkinliklerini YouTube kanalı üzerinden antrenörlere, voleybolculara ve sporseverlere ulaştırmaya devam edecek.

Voleybol Antrenörleri Derneği’nin YouTube kanalına aşağıdaki link üzerinden erişilebilir:

https://www.youtube.com/channel/UC8V_NLVLssz1ixor8TjAHig

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu