Genel Haberler

Voleybol istatistiklerinde yeni boyut: Hudl

İstatistikler, voleybol antrenörlerinin kendi takımları ve rakip hazırlıkları için kullandığı değerli bilgiler sağlar. İstatistiklerinizi Hudl’daki videoyla entegre ettiğinizde ekibinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaksınız. İstatistiklerin ve videoların birleştirilmiş gücü, daha kolay ve daha odaklanmış bir analiz sağlar.

Ekibinize nasıl istatistik tutacağınız ile ilgili sorularınız mı var? Başlamak çok kolay. Maçtan sonra istatistikleri izleyin veya videonuzu Hudl Assist’e gönderin.

İstatistiklerinizi MaxPreps’e kolayca gönderin
Koçlarımızdan gelen geri bildirimleri duyduk ve istatistiklerinizi MaxPreps’e göndermeyi her zamankinden daha kolay hale getirdik. Bir düğmeyi tıklayarak içe aktarabileceğiniz uyumlu bir metin dosyası almak için raporunuzdan MaxPreps için Dışa Aktar’ı tıklayın.

Raporlarla yeni bilgileri keşfedin
İstatistikler eklendikten sonra, maçtan sonra veya Hudl Assist’ten, hesabınızdaki raporlar otomatik olarak oluşturulur. Ekibiniz için bir uygulama planı oluşturmak ve rekabet avantajı için trendleri ortaya çıkarmak için bu bilgileri kullanın. Bir sette, maçta veya tüm sezon boyunca önemli anları bulmak için istatistikleri rotasyona, takıma veya oyunculara göre filtreleyin. Tüm veriler doğrudan videoya bağlanır, böylece numaraların arkasındaki eylemi görebilirsiniz.

Son zamanlarda, maçlarınızı analiz etmeyi kolaylaştırmak için istatistikler sayfasını yeniden düzenledik. Her bölüm pozitif stat ile başlar, sonra negatif stat, toplam ve yüzdeye geçer. Sayfa, servis ve servis alma verimliliği ile başlar – takımınızın maçı nerede kazandığını veya kaybettiğini görmenize yardımcı olan istatistiklerle sürer. Tüm servis alma, servis ve geçiş istatistikleri izlenir, böylece ekibinizin başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceğinizi formüle edebilirsiniz.

Sunum-geçiş istatistiklerinizi analiz ettikten sonra, rapor becerilere ve konuma özgü istatistiklere odaklanır. Beceriye özgü uygulamalara yardımcı olmak için hem saldırgan hem de savunmacı bir şekilde en güçlü ve en zayıf anlarınız hakkında fikir edineceksiniz. İyileştirme alanları bulmak için tüm bu istatistikleri maç, oyuncu ve rotasyona göre takip edin.

Sezon boyunca belirli istatistiklerin ilerleyişini izlemek için trendleri ve hedef raporlarını kontrol etmeyi unutmayın.

Kişiselleştirilmiş listelerinizi sporcularınızla paylaşın
İstatistiklerle, ekibiniz için önemli olan bilgileri kolayca filtreleyebilirsiniz – harika paslar ve öldürücü servisler gibi ekip güçlü yönleri veya uygulamada vurgulamanız gereken alanlar. Paylaşmak istediğiniz belirli anları belirlemek için bir veya birden çok istatistiğe göre filtreleyin. Sonra sporcularınıza ve rotasyonlarınıza göre sıralayın. Kişilerle veya özelleştirilmiş gruplarla paylaşmak için bu klipleri bir oynatma listesi olarak kaydedin.

Vurgulamalar oluşturmak için filtreleyin
Sporcularınız için önemli noktalar oluşturmak için istatistikleri de kullanabilirsiniz. Bir atlet, ardından etiketlerden birini seçin. En iyi sporcularınızı seçin ve performanslara göre filtreleyin. Oradan, bu etiketleri kliplerinize ekleyin ve profilleri veya ekibiniz için öne çıkan noktalar olarak kaydedin.

Bu, ekibiniz için istatistiklerle yapabileceklerinizin sadece başlangıcıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu