Cengiz Akarçeşme: Zor bir süreçti

0
134

İzmir’de oynanan Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1.Ligi Final Etabı 2. günün ikinci maçında  Adam Voleybol’u 3-0 yenince 3. gün maçları öncesi Sultanlar Ligi’ne çıkan Sigorta Shop Kalecik Belediyespor’ da maç sonu görüşler şöyle:

Kalecik Belediyespor Antrenörü Cengiz Akarçeşme, “Çok uğraş verdik bu süreçte. Zor bir süreçti. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Pandemi sürecinde sakatlık ve hastalıklara rağmen garantiledik, çok mutluyuz. İnşallah kurumsal bir şekilde devam edecek bir organizasyona önderlik etmiş oluruz. Yarın da maçımızı sağ salim bitirip birinci olarak Sultanlar Ligi’ne gitmeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

Takım kaptanı Cansu Hoag, “Çok yoğun çalıştık buralara gelebilmek için. Tek bir hedefimiz vardı o da Sultanlar Ligi’ne çıkmaktı zaten. Bugün hedefimize 1 maç erkenden ulaştığımız için çok mutluyuz. Yarın da şampiyonluk maçına çıkacağız, yarınki maç da çok önemli. Daha sezon bitmedi bizim için. Herkese çok teşekkür ederim. Teknik ekibin, yönetimin, kızların herkesin çok büyük emeği var. Hep birlikte başardık” dedi. (DHA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here