Genel HaberlerManşet

Cumhuriyetimizin 100.Yılında Efsane Takım’ın Sağlığı Academic Hospital’a Emanet

Sağlıklı yarınlar için sporu ve sporcuyu desteklemeyi misyon edinen Academic Hospital, resmî sağlık sponsorluğunu 2019-2020 sezonundan bu yana aralıksız sürdürdüğü VakıfBank Spor Kulübü ile sponsorluk sözleşmesini bir kez daha yeniledi. VakıfBank Spor Kulübü’nün altyapıları dâhil tüm sporcularının sağlığı, 2023-2024 sezonunda da Academic Hospital’a emanet edildi.

Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, “Cumhuriyet’in çeyrek asırlık bir kurumu olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında imza attığımız bu sözleşmenin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. VakıfBank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan da “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu günlerde voleybolda ülke olarak bir dünya markası olmak ve dünyanın zirvesinde yer almak bizim için anlamlı ve tarif edilemez bir gurur. Academic Hospital’a kulübümüze ve sporcularımıza sağladığı imkanlardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Türkiye’de çeyrek asırdır sağlık hizmeti sunan Academic Hospital, kazandığı 12 uluslararası kupa ile Türkiye’nin uluslararası alanda en başarılı takımı unvanına sahip VakıfBank Spor Kulübü ile resmî sağlık sponsorluğunu yeniledi. Academic Hospital’da düzenlenen törende atılan imzalarla VakıfBank Spor Kulübü’nün altyapıları dâhil tüm sporcularının sağlığı, 2023-2024 sezonunda da Academic Hospital’a emanet edildi.

Sponsorluk anlaşmasının yenilenmesi kapsamında Academic Hospital’da düzenlenen imza töreninde; Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak,VakıfBank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan ve VakıfBank Spor Kulübü Genel Menajeri Banu Can Schürmann, takım oyuncularından aynı zamanda Millî Takım oyuncusu da olan Zehra Güneş, İdil Naz Başcan ve Karmen Aksoy’un yanı sıra çok sayıda davetli de hazır bulundu. Sağlık anlaşmasının imzaları Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kavak ve VakıfBank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan tarafından atıldı.

“CUMHURİYET’İN 100. YILINI TAÇLANDIRIYORUZ”

Toplantıda konuşan Academic Group / Academic Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak, “Academic Hospital olarak, sağlıklı yarınlar için spora ve sporculara desteği misyon ediniyoruz. Resmî sağlık sponsorluğunu 2019-2020 sezonundan bu yana aralıksız üstlenmekten gurur duyduğumuz VakıfBank Spor Kulübü ile Cumhuriyetimizin 100. yılında sözleşmemizi yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sezon da VakıfBank Spor Kulübü’nün altyapıları dâhil tüm sporcularının sağlığı Academic Hospital güvencesi altında olmaya devam edecek. Yenilenen sponsorluğumuz kapsamında; sporcuların sezon boyunca tüm sağlık kontrollerinde, tüm tanı ve tedavilerinde yanlarında olacağız” dedi.

Sözleşmeyi ve güç birliğini Cumhuriyet’in 100. yılında yeniliyor olmanın ayrı bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Prof. Kavak, şunları kaydetti: “Cumhuriyet değerlerine sımsıkı bağlı, bu değerlerin ışığında kazandığı sayısız başarıyla Cumhuriyetimizin gücünü tüm dünyaya duyuran güzide kulübümüzle kol kola yürüyerek 100. yılı taçlandırıyoruz. Cumhuriyet’in çeyrek asırlık bir kurumu olarak, Cumhuriyetimizin 100. yılında imza attığımız bu sözleşmenin hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. VakıfBank’ın, yeni sezonda da başarılara imza atacağına yürekten inanıyorum.”

“ZİRVE YOLCULUĞUNDA SAĞLIĞIMIZ EMİN ELLERDE”

VakıfBank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan da, 2019-2020 sezonundan bu yana devam eden iş birliğinin bir kez daha yenilenmesinden mutluluk duyduklarını ifade ederek, şöyle konuştu: “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladığımız bu günlerde voleybolda ülke olarak bir dünya markası olmak ve dünyanın zirvesinde yer almak bizim için anlamlı ve tarif edilemez bir gurur. A takım ve alt yapı oyuncularımızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra sporcu sağlığı ve tedavisinde de tüm ihtiyaçlarımız karşılanıyor. Bu da sporcularımızın sağlıklı bir şekilde sahada olması ve başarılara imza atmasını mümkün kılıyor. Bu vesileyle Academic Hospital’a bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.”

 

İmza törenine katılan VakıfBank takımı oyuncularından Zehra Güneş, İdin Naz Başcan ve Karmen Aksoy da Academic Hospital ile yıllardır devam edeb sponsorluk anlaşmasının yenilenmesinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu