Altyapılar

Hatay Şampiyonu Olan Erzin’in Genç Takımı Pırıl Pırıl Parlıyor

Genç Erkekler kategorisinde Hatay Şampiyonu olan Erzin Yeşilkent'in genç efeleri, ağabeylerinin yolunda ilerliyor.

Hatay Erzin Yeşilkent: 3 – Hatayspor: 0
Salon: Erzin Spor Salonu

Hatay’ın voleyboldaki iki önemli temsilcisinin karşılaştığı mücadeleyi Erzin Yeşilkent 3-0 kazandı.

Erzin Yeşilkent ekibi Genç Erkekler Hatay Şampiyonluğunu elde ederek Hatay’ıTürkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı. Turnuvada Üzümdalı GSK Hatay İl ikincisi, Hatayspor da üçüncü oldu.

Heyecanlı geçen maçları tribünden AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mithat Bozdağ, Erzin İlçe Milli Eğitim Müdürü Erhan Kenanoğlu, Erzin İlçe Spor Müdürü Hanifi Demirkıran ve sporcuların aileleri de takip etti.

ŞAMPİYONLUĞUMUZU BİZLERİ DESTEKLEYERE ARMAĞAN EDİYORUZ

Hatay şampiyonluğu yolunda büyük fedakarlık göstererek takımı destekleyenler de unutulmadı. Erzin Yeşilkent Spor Kulübü yöneticileri, kazanılan şampiyonluğu destekçilerine armağan etti. Kulüp yönetimi destekçilerine yönelik yayınladıkları teşekkür mesajında; “Hatay İl Şampiyonluğumuzu takımımızın en büyük destekçileri olan: Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu’na, Ganioğulları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Güven’e, takımımızın Ana Sponsoru Bayegan Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Bayegan’a, Bayegan İş Geliştirme ve Projelendirme Müdürü Zeynep Arslantürk’e ve Bayegan Şirketinin Yönetici ve kıymetli personellerine armağan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu