Genel HaberlerManşet

Haydi Voleybol Ailesi, Depremzedeler Yardımlarınızı Bekliyor!

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, Elazığ ve Malatya’da yıkım ve can kaybına sebep olan deprem için yardım kampanyası düzenledi. Konu ile ilgili olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Furkan Salduz’un yaptığı duyuru şöyle:

Voleybol Ailemizin Yardımlarını İhtiyaç Sahiplerine İletiyoruz:

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu, düzenlediği yardım kampanyası ile Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrası depremzedelerin yaralarının sarılmasına destek veriyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı Furkan Salduz’un önderliğinde başlatılan yardım kampanyası için voleybol ailemizin desteklerini bekliyoruz.

Söz konusu yardım kampanyasında kesinlikle nakdi yardım kabul edilmeyecek olup, depremzede vatandaşlarımızın ihtiyacı olan battaniye, kuru bakliyat gibi kargo ile gönderilecek malzemeler için destek vermek isteyenlerin aşağıdaki adrese otobüs veya kargo ile Pazartesi gününe kadar göndermelerini önemle rica ediyoruz.

Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yaralılara acil şifalar dileriz.

Yardımlarınız için adres:
Furkan Salduz
– Doğu ve Güneydoğu Anadolu Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu Başkanı

Turgut Temel Caddesi, Barış İş Merkezi Kat: 5 MALATYA
Telefon: 0 533 195 68 44

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu