Plaj Voleybolu

Oğuz Değirmenci İtalya’da ülkemizi temsil ediyor

Oğuz Değirmenci, İtalya’nın Sicilya adasında düzenlenen VW Beach Pro Tour’un  Naxos Giardini Future Etabında ülkemizi temsil ediyor.

Ülkemizde TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni olarak görev yapan Değirmenci, Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) Plaj Voleybolu Komisyonu ile Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Kar Voleybolu Komisyonu’nda da yer alıyor.

VW Beach Pro Tour’un  Naxos Giardini Future Etabında CEV & FIVB Teknik Supervizör’ü olarak görev yapan Değirmenci, sporcumuzun bulunmadığı etapta Türk Bayrağının organizasyondaki diğer ülkelerin bayraklarının yanına çekilmesini de sağlamış oldu.

 

 

 

Oğuz Değirmenci, hatırlanacağı gibi kısa bir süre önce Plaj voleybolu antrenman teknikleri, stratejiler, antrenörlük, hakemlik, istatistik gibi plaj voleybolu kortundan içeri girdiğiniz anda ihtiyacınız olan tüm bilgileri tek kitapta toplayan; Türkçe baskısı ve İngilizce E-Kitap versiyonu ile geçmişten günümüze plaj voleybolunun tüm emekçilerinin isimlerine yer veren ‘Tüm Yönleriyle Plaj Voleybolu’ kitabıyla da literatüre bir kitap armağan etmişti.

Tüm Yönleriyle Plaj Voleybolu’ kitabıyla ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

 

Oğuz Değirmenci’ye başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu