AvrupaManşet

Yeşilyurt’un kupasını Akif Başkan verdi

Ülkemizi 2021 Kadınlar CEV Challenge Cup’ta başarı ile temsil eden Sistem9 Yeşilyurt, ilk maçta deplasmanda 3-0 yendiği rakibi C.S.M. Volei Alba Blaj takımını rövanş maçında da 3-0 yenerek Avrupa Şampiyonu oldu.
Final karşılaşmasının ardından yapılan törende, en değerli oyuncu (MVP) Sistem9 Yeşilyurt takımından Alexia Carutasu seçildi. Caratasu’ya MVP ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile CEV Asbaşkanı Miroslaw Przedpelski takdim etti.

 

 

 

CEV Challenge Cup’ı şampiyon olarak tamamlayan Sistem9 Yeşilyurt takımına şampiyonluk kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile CEV Asbaşkanı Miroslaw Przedpelski, madalyalarını ise TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu ile İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu takdim etti.

CEV Challenge Kupası’nı ikinci olarak tamamlayan C.S.M. Volei Alba Blaj takımına ikincilik şilti ve madalyalarını; Sistem9 Yeşilyurt Başkanı Necmettin Karabacak takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu