Efeler LigiGenel HaberlerManşet

Filenin Efeleri: Sürdürülebilir Gelişim Yolculuğu ve Yeni Hedefler

Brand & Sport Summit 2022, 6. kez markalar ve sporu bir araya getiriyor.

Milli sporcuların, teknik direktörlerin, spor dünyasından önemli isimlerin, deneyimli marka yöneticilerinin bir araya geldiği Brand & Sport Summit, 15-16 Aralık’ta 42 Maslak ESA Arena’da.

Türkiye’nin en önde gelen markaları, sektöre yön verenler ve spor dünyasının yıldızların bir araya geleceği zirvenin açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yapacak.

Sportstv ve https://www.brandnsport.com/canli.html adresinden canlı olarak takip edilebilecek bir çok söyleşi gerçekleştirilecek.

İki gün sürecek zirvenin ilk etkinliğinde ise AXA Sigorta oturumunda Filenin Efeleri: Sürdürülebilir Gelişim Yolculuğu ve Yeni Hedefler konusu ele alınacak.
Moderatörlüğünü Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek’in yapacağı oturumda AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, TVF Spor Lisesi Oyuncusu ve U20 Erkek Milli Takım Oyuncusu Mert Cuci, A Milli Erkek Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Spor Kulübü Oyuncusu Arda Bostan, TVF Erkek Milli Takımlar Altyapı Koordinatörü Ali Kazım Hidayetoğlu ve A Milli Erkek Voleybol Takımı Eski Oyuncusu ve Eczacıbaşı Altyapı Antrenörü Barış Özdemir konuşmacı olarak katılacaklar.

Brand & Sport Summit’te yer alacak tüm etkinliklerin program akışını öğrenmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu