Genel Haberler

Saha İçinde ve Saha Dışında Gerçek İki Dost

Brezilyalı Natalia Pereira ve Gabi Guimaraes 2012’den beri birlikte oynuyorlar ve zaman içinde saha dışında güçlü bir bağ kurdular ve Ze Roberto’nun takımın hücumunu tutan güçlü direkleri olarak ün kazandılar.

Natalia, “Biz gerçekten iyi arkadaşız” diyor. “Her zaman birbirimize destek oluyoruz ve birbirimiz için mutlu oluyoruz. Sahada ve saha dışında gerçekten iyi bir bağlantımız var. İyi bir ilişkimiz var. Gabi’yi çok seviyorum!”

Arkadaş ve takım arkadaşı olmanın avantajları vardır ve bu iyi ilişki, sahaya çıktıklarında kesinlikle iyi sonuç veriyor.

Natalia, “Her gün aynı kişiyi görmek harika” diyor. “Biz gerçekten çok iyi arkadaşız çünkü uzun süredir milli takımda ve birçok kez aynı kulüpte birlikte oynuyoruz. Ne zaman seyahat etsek oda arkadaşıyız ve kurulum her zaman böyle olmuştur.

Aralarında kesinlikle bir rekabet yok. Bunun yerine birbirlerine yardım etmeye çalışıyorlar. Harika ilişkilerinin sırrı da tam olarak bu.

Natalia, “Gabi gerçekten komik bir kız” dedi. “Her zaman günaydın der ve komik bir surat yapardı. Onu kızgın ya da üzgün bir yüzle görmek zor. Bazen antrenmandayken ciddi bir yüzü olurdu ve onda bir sorun olup olmadığını merak ederdim. O sadece – Ah, sadece yorgunum ama bu kadar. Gerçekten büyük bir kalbi var ve o harika bir insan.”

Gabi, arkadaşının gizli yeteneğini ortaya çıkarırken gülerek, “Aynı şeyi Natalia için de söyleyebilirim, ayrıca o iyi bir dansçı” dedi. “Cidden, o inanılmaz ve hayatımda tanıdığım en iyi insanlardan biri.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu